Gizlilik Politikası

"Mutfağım" uygulaması için

 

önsöz

Verilerinizin korunması bizim için önemlidir. Kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız, sakladığımız ve koruduğumuz ve veri sahibi olarak hangi haklara sahip olduğunuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik politikamızı okuyun. Kişisel verilerinizi gizli bir şekilde ve yasal veri koruma yönetmeliklerine ve bu veri koruma beyanına uygun olarak ele alıyoruz.

1. Verilerinizi işlemekten sorumlu tarafın iletişim bilgileri

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (bundan böyle "GDPR" olarak anılacaktır) ve diğer ulusal veri koruma yasaları kapsamında sorumlu taraf:

Hıristiyan Merk
Verdistr. 31, 89518 Heidenheim, Almanya
Posta: hi@kantt.com

2. Uygulamamız tarafından veri işlemeyle ilgili genel bilgiler

Genel bir kural olarak, uygulamalarımız hiçbir kişisel veri toplamayacak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamalarımız, Apple App Store aracılığıyla cihazınıza yüklenir ve uygulamaların tüm özellikleri cihaz üzerinde çalışacak şekilde oluşturulmuştur. Uygulamalarımız için herhangi bir sunucumuz yok (Apple CloudKit kullanımı dışında, aşağıya bakın) ve bize hiçbir veri aktarılmıyor. Anonim kilitlenme raporlarının iletilmesini gönüllü ve açık bir şekilde kabul ederseniz, bu bilgilere Apple tarafından sağlanan geliştirici araçları aracılığıyla erişebiliriz. Kilitlenme raporları herhangi bir kişisel bilgi içermez.

CloudKit® kullanarak işlevselliği senkronize edin
Uygulamalarımız, Apple cihazlarınız arasında veri eşitlemenin kolay ve güvenli bir yolu olarak Apple CloudKit'i kullanır. CloudKit'i kullanırken verileriniz, bizim tarafımızdan erişilemeyen Apple sunucularındaki özel bir veritabanında depolanır. CloudKit aracılığıyla senkronizasyon işlevi yalnızca iCloud hesabınızda oturum açtığınızda (ve ilgili gizlilik koşullarını kabul ettiğinizde) mümkündür. Uygulamalarımız için senkronizasyon işlevini her zaman cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz (-> iCloud ayarlarına gidin). Ayrıca, doğrudan uygulamalarımızın içindeki gizlilik menüsünden gizlilikle ilgili isteklerde bulunabilirsiniz (ör. bulut veritabanınızda depolanan tüm verileri silmek için).

3. Kişisel verilerin aracılar tarafından toplanması, saklanması ve kullanılması

Uygulamalarımızı dağıtmak için Apple App Store'u kullanıyoruz. Uygulamamızı cihazınıza indirmek için bu hizmeti kullandığınızda, kişisel bilgilerin üçüncü şahıslara iletilmesi mümkündür. Ayrıca veri yedekleme, senkronizasyon işlevi (CloudKit/iCloud aracılığıyla) ve kilitlenme raporları gibi diğer hizmetleri kullanarak, kişisel verilerin üçüncü taraflara iletilmesi mümkündür. Bu hizmetleri kullanırken lütfen ilgili gizlilik politikalarını okuyun.
Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.apple.com/privacy/

4. Genel veri koruma hakları

GDPR uyarınca, tüm veri koruma haklarınızdan tamamen haberdar olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Her kullanıcı aşağıdaki haklara sahiptir: - Erişim hakkı – Kişisel verilerinize erişim talep etme hakkınız vardır. - Düzeltme hakkı – Yanlış olduğuna inandığınız herhangi bir bilgiyi düzeltmemizi talep etme hakkınız vardır. Ayrıca, eksik olduğuna inandığınız bilgileri tamamlamamızı talep etme hakkına da sahipsiniz. - Silme hakkı – Belirli koşullar altında kişisel verilerinizi silmemizi talep etme hakkınız vardır. İşlemeyi kısıtlama hakkı – Belirli koşullar altında kişisel verilerinizin işlenmesini kısıtlamamızı talep etme hakkına sahipsiniz. - İşlemeye itiraz etme hakkı – Belirli koşullar altında kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz etme hakkınız vardır. - Veri taşınabilirliği hakkı – Topladığımız verileri belirli koşullar altında başka bir kuruluşa veya doğrudan size aktarmamızı talep etme hakkınız vardır. Bir istekte bulunursanız, size yanıt vermek için bir ayımız var. Bu haklardan herhangi birini kullanmak isterseniz, lütfen e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin: hi@kantt.com